طراحی کاتالوگ

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی ، نام عنوانی است که برای این مطلب انتخاب کردیم است . حال چرا کاتالوگ و بروشور را جزو برترین های تبلیغات کاغذی یا چاپی می دانیم تا جایی که امکان داشته باشد به این موضوع در این مطلب می پردازیم .

همراه ما در اینجا و ادامه مقالات طراحی کاتالوگ و بروشور باشید .

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی

چاپ کاتالوگ و بروشور ستون تبلیغات کاغذی

ابزار های زیادی برای تبلیغات وجود دارد ، در تبلیغات اینترنتی می شود به طراحی بنر ، تیزر تبلیغاتی ( تبلیغات ویدیویی ) ، تبلیغات متنی و … اشاره نمود . در جهت مقابل تبلیغات کاغدی هم حجم زیادی را فضای اجتماعی بین مردم پوشش میدهد مثل طراحی کاتالوگ ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی بروشور ، طراحی ست اداری ، طراحی تراکت ، بنر تبلیغاتی و … که جزو رده قدیم های تبلیغات هستند اشاره کرد .

اما کاتالوگ و بروشور یکی از ابزارهای فوق مهم در تبلیغات کاغذی بحساب می آیند که در اکثر مواقع ای دو نوع را باید به صورت کاملا جداگانه از دیگر تبلیغات مثال کارت ویزیت ، تراکت و … بحساب بیاوریم .

بروشور و کاتالوگ

طراحی بروشور و کاتالوگ با توجه کاربردی که دارند ، هدفمند تر هستند . کاتالوگ و بروشور راه مناسبی برای تبلیغات محصولاتی برای شرکت ها و کارخانجات بشمار میروند . شاید در امر تبلیغات چاپی برای برای کسب و کارها تراکت تبلیغاتی مناسبتر باشد اما وقتی پای به سطح بالاترین کسب و کار یا تجارت میرسید گزینه های حرفه ای تری جلو پای شما وجود دارد مثل کاتالوگ و بروشور .

حتما بخوانید  ایجاد یک طراحی کاتالوگ موفق

طراحی بروشور و کاتالوگ راه حل مناسب برای معرفی محصولات و خدمات

اگر شما در سطح بالایی از کسب و کار یا تجارت هستید بهترین روش برای تبلیغات نوین و موثر ، چاپ کاتالوگ و چاپ بروشور تبلیغاتی است . در این دیگر نمی توانید از پخش تراکت تبلیغاتی و موارد این چنین نتیجه مثبتی برای جذب مشتریان بگیرید . از این رو بروشور و کاتالوگ در حال حاضر و همچنین در سال های گذشته یک قطب بزرگ عرصه تبلیغات کاغذی شده است . به ویژه برای شرکت ها و کارخانجاتی که دارای هدفمندی دقیق و هوشمندانه ای برای آینده تجارت خود دارند .

تبلیغات کاغذی

تبلیغات کاغذی

در نهایت جدا از نکته هایی که ذکر شد ، تبلیغات دنیای وسیعی دارد که میتوانید از آن بهره مند شوید مانند بنر تبلیغاتی ، ساخت تیزر تبلیغاتی و …

انتهای مطلب .

اختصاصی رضاگراف

مطالب مرتبط طراحی بنر

حتما بخوانید  طراحی قالب بروشور

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *